Палички для шашлику бамбукові 20 см х 2.5 мм 100 шт/уп
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: бамбук 20
18,92 ₴/упаковка
16,08 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
Бамбукові палички для шашлику
Довжина 20 см. Діаметр 3 мм.
Незамінний предмет для сервірування столу, особливо на природі.
Жоден пікнік не обходиться без шашличків, а не один шашлик не обійдеться без бамбукових паличок для шашлику.
Це набагато зручніше, ніж великі металеві шампури, їх немає потреби мити та тягати із собою.
Бамбукові шампури можна також використовувати для бутербродів, канапе, десертів, суші.
Особливо популярні бамбукові шампури для картоплі, що готується в парках на продаж.
Загалом усе, що побажає ваша фантазія, можна нанизати на бамбукові палички-шпажки.
Вони екологічно чисті та недорогі.
Довжина від 15 см до 40 см.
Переріз бамбукових паличок збільшується в міру збільшення довжини.
Телефонуйте!!
| Основні | |
|---|---|
| Довжина | 20 мм |
| Матеріал | Бамбук |
| Колір | Білий |
| Діаметр | 3 мм |
| Тип | Шампур |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип палички | Одноразова |
| Підставка для паличок | Немає |
| Розтин палички | Кругле |
| діаметр | 3 мм |
| Футляр для паличок | Немає |
| професійна колекція | флористи |
- Ціна: 16,08 ₴/упаковка









