



Плащ дощовик на липучках
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1304-0006
34 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
Поліетиленовий плащ дощовик на липучках
Дощовик виробництва нашої компанії володіє дивовижною універсальністю, завдяки дуже міцного поліетилену і класичним застібок-липучках, які вже давно довели свою зручність у використанні. Якісний матеріал дозволяє цього плаща довго служити, не зношуючись навіть при постійній експлуатації. Такий засіб для захисту від дощу і сильного вітру має величезний успіх у широкого кола споживачів.
Дощовик, на відміну від парасольки, має унікальну властивість не обмежувати свого власника в рухах, що дуже часто є необхідною умовою при проведенні масових заходів, таких як рекламні і піар-акції або масштабні політичні кампанії на відкритому повітрі. Даний плащ також користується популярністю у затятих дачників, грибників, рибалок або просто любителів активного відпочинку на природі.
Вироблений нами дощовик на липучках випускається в трьох кольорах — синьому, зеленому і фіолетовому і має єдиний розмір XXXL. Завдяки високій якості і дуже вигідною ціною, ми вже встигли заслужити довіру багатьох роздрібних продавців. Не пропустіть і ви свій шанс розширити свій асортимент нашими плащами дощовиками! Більш того, враховуючи осінню розпродаж, їх вартість є найнижчою серед всіх українських виробників. Доставка замовлення здійснюється будь-якій зручній для вас кур'єрською компанією.
Дощовики від «ТМ «Ваш Комфорт»
|
|
Ми фахівці з виробництва дощовиків. |
|
|
Підберемо оптимальний для вас асортимент. |
|
|
Товар завжди є в наявності в будь-якій кількості, тому швидко відправимо ваше замовлення. |
|
|
У нас можливе виготовлення під замовлення нестандартних моделей при великому тиражі. |
|
|
Працюємо як за готівковий, так і безготівковий розрахунок. |
Переваги нашої компанії
|
|
|
|
|
|
У нас найбільший асортимент дощовиків |
Низькі ціни, яким позаздрять навіть китайці |
Завжди відмінне |
У нас діє система знижок від обсягу замовлення |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ваш комфорт |
| Вид виробу | Одноразовий плащ дощовик |
| Стать | Унісекс |
| Розмір | Універсальний |
| Колір | Різні кольори |
| Тип тканини | Поліестер |
| Щільність | 60 мкм |
| Застібка | Липучка |
| Наявність капюшона | Так |
| Наявність кишень | Ні |
| Довжина | 110 см |
| Ширина | 80 см |
| Довжина рукава вироба | 54 см |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Розмір чоловічого одягу | 58 RU |
| Матеріал | Плівка |
| Проклеювання швів | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 58 |
- Ціна: 34 ₴











