Коробка для декору блакитна 30х30х30 см
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1005-0016
88 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коробка для декора
Коробка для декору прозора з блакитними краями без написів.
Всередину коробки поміщають повітряні кульки, пір'я, конфетті або інший декор. Такі коробки ідеально підходять як для прикраси фотозон, так і просто як гарний аксесуар для декору приміщення.
Для додання ще більшої атмосферності свята коробку можна прикрасити різними наклейками, іменними написами, яскравими малюнками.
Розмір 30х30х30 см
Минимальный заказ этой позиции - 1 коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Папір |
| Форма | Квадратна |
| Особливості | З віконцем |
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Колір | Блакитний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 88 ₴



