
Пригласительные на день народження дитячі " Герої в масках " 10 шт. рос
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: пригл. герои в масках
8,75 ₴/упаковка
5,25 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пригласительные на день народження дитячі " Герої в масках" (10 шт.)
У вас помріяється день народження вашої дитини, і ви вирішили влаштувати свято?
У гості прийдуть друзі вашого улюбленого чада?
Нумо красиво оформляти дитячий день народження з першого кроку.
Пропонуємо розісилити запрослювальні на дитячий день народження із зображенням улюблених мультиплікаційних героїв.
На зворотному боці запрослювального вказано час і місце проведення свята.
У нас в інтернет-магазині " Ваш Комфорт" ви також можете підібрати в єдиному стилі все необхідне для проведення тематичного дня народження
- повітряні кулі
- тарілочки
- стаканчики
- трубочки для напоїв
- карнавальні ковпачки
- свічки для торта
- серветки
- скатерти
- карнавальні язички
- дудки
- паперові гірлянди
- дитячі вітальні медалі
Дитячі запрослювальні розфасовані по 10 штук однієї картинки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Ширина | 118 мм |
| Довжина | 76 мм |
| Матеріал | Папір |
| Тип листівки | Класична |
| Користувальницькі характеристики | |
| розмір | 118 х 76 мм |
| кількість в упаковці | 10 шт. |
| обробка | лак |
| Тематика свята | Герої в масках |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5,25 ₴/упаковка



