Свічки для торта Baby Girl
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DM0061C
39,60 ₴
11,88 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свічки для торта Baby Girl
Свічка для торта виготовлена у формі рожевої одиниці, що вилупилася з яйця.
Свічки з картинками чудово прикрасять як дитячий стіл, так і солідний ювілей.
Довжина свічки без ніжки — 100 мм.
З ніжкою — 135 мм
Розмір паковання 100х205 мм.
Свічка на блістері.
Ми впевнені, що така свічка стане прикрасою вашого свята, і ваші гості фотографуватимуть її не менше, ніж іменинника.
Свічки для торта виготовлені з харчового парафіну й абсолютно нешкідливі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид свічки | Свічка-цифра |
| Висота свічки | 135 мм |
| Ширина свічки | 65 мм |
| Глибина свічки | 10 мм |
| Колір | Рожевий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливість кольору | Глітер |
| Тематика свята | Перший день народження |
| професійна колекція | кондитери |
| Номер | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11,88 ₴



