Палички для шашлику бамбукові 30 см х 2.5 мм 100 шт/уп
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: бамбук 30
26,84 ₴/упаковка
22,81 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бамбукові палички для шашлику
Довжина 30 см. Діаметр 3 мм.
Незамінний предмет для сервірування столу, особливо на природі.
Жоден пікнік не обходиться без шашличків, а не один шашлик не обійдеться без бамбукових паличок для шашлику.
Це набагато зручніше, ніж великі металеві шампури, їх немає потреби мити та тягати із собою.
Бамбукові шампури можна також використовувати для бутербродів, канапе, десертів, суші.
Загалом усе, що побажає ваша фантазія, можна нанизати на бамбукові палички-шпажки.
Вони екологічно чисті та недорогі.
Довжина від 15 см до 40 см.
Переріз бамбукових паличок збільшується в міру збільшення довжини.
Телефонуйте!!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр | 3 мм |
| Довжина | 30 мм |
| Матеріал | Бамбук |
| Колір | Білий |
| Ширина | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип палички | Одноразова |
| Підставка для паличок | Немає |
| Розтин палички | Кругле |
| Футляр для паличок | Немає |
| професійна колекція | флористи |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22,81 ₴/упаковка








