

Коробка для голосування на гендер паті + 60 карток
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3117-0006
220 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коробка для голосування на ґендер паті
У комплекті йдуть боді (хлопчик/дівчинка), де ваші гості ще й можуть написати свої варіанти для імені майбутньої дитини 🙌
Якщо ви ще не визначилися з ім'ям, то такий лайфхак буде дуже корисним!
У комплект входить: 30 карток дівчаток, 30 карток хлопчиків, 1 бокс для голосування.
Розмір коробки: 20.5 см х 20.5см.
Розмір картки 7 х 7 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Картон |
| Форма | Квадратна |
| Особливості | З написом |
| Висота | 205 мм |
| Ширина | 205 мм |
| Глибина | 205 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тематика свята | Гендер паті |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴



