Пакет подарунковий блакитний вертикальний 31х12х42 см
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2011-0039
38,72 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пакет для подарунка
Чудовий товар для продажу у всіх магазинах, що займаються торгівлею подарунками, сувенірами, карнавальною продукцією. Якщо ви працюєте в цьому сегменті, то купити подарункові пакети оптом або в роздріб у вашому торговому залі можуть як самостійний товар, або як подарункову упаковку для сувеніру, придбаного у вашому магазині. Це буде допродаж до основного товару. Паперові крафтові пакети можна також використовувати як подарунок при покупці на певну суму, що також збільшує потік клієнтів.
Розмір пакетів 31х12х42 см
Фото на сайті є ознайомлювальним та несе ілюстративний характер. Зображення на сайті може відрізнятись від фактичного зовнішнього вигляду товару відтінком кольору
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Пакет |
| Матеріал | Папір |
| Форма | Прямокутна |
| Особливості | З ручками |
| Висота | 420 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Колір | Блакитний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38,72 ₴



