Пакет для подарунка
Чудовий товар для продажу у всіх магазинах, що займаються торгівлею подарунками, сувенірами, карнавальною продукцією. Якщо ви працюєте в цьому сегменті, то купити подарункові пакети оптом або в роздріб у вашому торговому залі можуть як самостійний товар, або як подарункову упаковку для сувеніру, придбаного у вашому магазині. Це буде допродаж до основного товару. Паперові крафтові пакети можна також використовувати як подарунок при покупці на певну суму, що також збільшує потік клієнтів.
Розмір пакетів 20х20х20 см.
Фото на сайті є ознайомлювальним та несе ілюстративний характер. Зображення на сайті може відрізнятись від фактичного зовнішнього вигляду товару відтінком кольору
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пакет |
| Матеріал | Папір |
| Форма | Квадратна |
| Особливості | З ручками |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 ₴



