
Пакет подарунковий рожевий горизонтальний 22х10х18 см
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 2011-0028
18,04 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пакет для подарунка
Чудовий товар для продажу у всіх магазинах, що займаються торгівлею подарунками, сувенірами, карнавальною продукцією. Якщо ви працюєте в цьому сегменті, то купити подарункові пакети оптом або в роздріб у вашому торговому залі можуть як самостійний товар, або як подарункову упаковку для сувеніру, придбаного у вашому магазині. Це буде допродаж до основного товару. Паперові пакети можна також використовувати як подарунок при покупці на певну суму, що також збільшує потік клієнтів.
Розмір пакетів 22х10х18 см.
Фото на сайті є ознайомлювальним та несе ілюстративний характер. Зображення на сайті може відрізнятись від фактичного зовнішнього вигляду товару відтінком кольору
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пакет |
| Матеріал | Папір |
| Форма | Прямокутна |
| Особливості | З ручками |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Колір | Рожевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18,04 ₴



