Подарунковий пакет із віконцем чорний 15х10х20 см
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 2010-0037
26,40 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подарунковий пакет із віконцем
Пакет подарунковий з вікном з міцного білого картону щільністю 210 гр/м2, з ручкою зі стрічки і вікном з ПВХ плівки 0,2 мм завтовшки.
Розмір паперового пакета з віконцем ідеально підійде для великого подарункового набору та невеликого квіткового букета. Щільне дно не дозволить пакету деформуватися під вагою вмісту. У такому пакеті з віконцем ваш букет або подарунок виглядатимуть ще більш презентабельно.
- Матеріал: картон
- Форма: Прямокутна
- Висота: 200 мм
- Ширина: 150 мм
- Глубина: 100 мм
Мінімальне замовлення цієї позиції - 1 штука.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пакет |
| Матеріал | Картон |
| Форма | Прямокутна |
| Особливості | З ручками, З віконцем |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26,40 ₴



