

Сумка для квітів біла самозбірна з пластиковою вставкою 16х27х9 см
- Менше 3 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: 1416-0033
48,40 ₴
38,72 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
Коробки для квітів – це креативний підхід до створення подарунка.
Сучасні клієнти втомилися від традиційних пакувальних оборотів, сьогодні цінується оригінальність. Більше уваги привернуть квіти, упаковані у велику коробку з прозорими стінками, букети в шикарних капелюшних коробках, рослини в пакетах - всі ці вироби виглядають презентабельно, нетипово, вони здатні підкреслити унікальність одержувача, на відміну від звичайних пакувальних обертів.
Яскраві сумки для квітів допоможуть втілити у реальність найцікавіші ідеї!
Паперова сумочка для квітів має досить щільну текстуру, вона чудово складається та її зручно зберігати.
Виробник Китай
Ширина 18 см
Висота 16 см
Глубина 9 см
Фото на сайті є ознайомлювальним та несе ілюстративний характер. Зображення на сайті може відрізнятись від фактичного зовнішнього вигляду товару відтінком к
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Пакет |
| Матеріал | Картон |
| Форма | Фігурна |
| Висота | 160 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тематика свята | День святого Валентина, 8 березня |
| професійна колекція | флористи |
- Ціна: 38,72 ₴



