Пакет подарунковий крафт горизонтальний 30х10х25 см
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 2011-0081
19,80 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пакет для подарунка
Чудовий товар для продажу у всіх магазинах, що займаються торгівлею подарунками, сувенірами, карнавальною продукцією. Якщо ви працюєте в цьому сегменті, то купити подарункові пакети оптом або в роздріб у вашому торговому залі можуть як самостійний товар, або як подарункову упаковку для сувеніру, придбаного у вашому магазині. Це буде допродаж до основного товару. Паперові крафтові пакети можна також використовувати як подарунок при покупці на певну суму, що також збільшує потік клієнтів.
Розмір пакетів 30х10х25 см
Фото на сайті є ознайомлювальним та несе ілюстративний характер. Зображення на сайті може відрізнятись від фактичного зовнішнього вигляду товару відтінком кольору
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пакет |
| Матеріал | Крафт-папір |
| Форма | Прямокутна |
| Особливості | З ручками |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Колір | Коричневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19,80 ₴



