Пакет подарунковий крафт 40х40х40 см
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 2011-0089
66 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пакет для подарунка
Чудовий товар для продажу у всіх магазинах, що займаються торгівлею подарунками, сувенірами, карнавальною продукцією. Якщо ви працюєте в цьому сегменті, то купити подарункові пакети оптом або в роздріб у вашому торговому залі можуть як самостійний товар, або як подарункову упаковку для сувеніру, придбаного у вашому магазині. Це буде допродаж до основного товару. Паперові крафтові пакети можна також використовувати як подарунок при покупці на певну суму, що також збільшує потік клієнтів.
Розмір пакетів 40х40х40 см
Фото на сайті є ознайомлювальним та несе ілюстративний характер. Зображення на сайті може відрізнятись від фактичного зовнішнього вигляду товару відтінком кольору
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пакет |
| Матеріал | Крафт-папір |
| Форма | Квадратна |
| Особливості | З ручками |
| Висота | 400 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| професійна колекція | кондитери |
Інформація для замовлення
- Ціна: 66 ₴



